Coaching

„Wizja to nie wszystko, trzeba ją połączyć z działaniem. Nie wystarczy wpatrywać się w schody, musimy wspinać się po ich stopniach”
Vaclav Havel

Czy potrzebujesz porozmawiać z kimś, kto by Cię wysłuchał i zrozumiał, a jednocześnie motywował do podejmowania zmian w Twoim życiu? Jeśli tak, to COACHING jest tym, co pomoże Ci podjąć wyzwanie i  zrealizować zakładane cele.

CO TO JEST COACHING?

Coaching jest szczególnym rodzajem KONTAKTU, który służy rozwojowi POTENCJAŁU klienta i osiągania istotnych dla niego celów osobistych i zawodowych. Szczególny rodzaj kontaktu odnosi się do pełnej akceptacji i poszanowania klienta oraz jego decyzji. Jest to RELACJA PARTNERSKA, w której coach towarzyszy w działaniach podejmowanych przez klienta niczego nie narzucając, ani nie oceniając, ale motywując do podejmowania wysiłków.

W JAKIEJ SYTUACJI COACHING MOŻE POMÓC?

Jeśli obecnie nie pracujesz, a chciałbyś jak najszybciej to zmienić:
Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą zawodową?
Nie wiesz, jak zabrać się do szukania pracy?
Nie potrafisz zmotywować się do żadnych działań?

Jeśli pracujesz, ale Twoja sytuacja zawodowa Cię nie satysfakcjonuje:
Szukasz dla siebie nowych wyzwań zawodowych?
Doskwiera Ci konkretna sytuacja w pracy i chciałbyś ją zmienić?
Stawiasz sobie ambitne cele, ale nie wiesz do końca jak je zrealizować?
Twoja organizacja przechodzi zmiany i chcesz się na nie przygotować?

To są przykładowe sytuacje, w których OSOBA COACHA MOŻE CI TOWARZYSZYĆ I WSPIERAĆ CIĘ w podejmowaniu nowych wyzwań. Czasami chodzi o to, żeby  po prostu nie być samemu i móc porozmawiać z kimś, kto potrafi wysłuchać w ważnym momencie życia, a innym razem chodzi o pokazanie przez coacha zupełnie nowej perspektywy. Każdy proces coachingu jest różny, jak różni są klienci.

Jeśli chcesz wprowadzić ważną zmianę w swoim życiu z pomocą coachingu, zapraszam do KONTAKTU

Magdalena Guzik - ZnanyLekarz.pl